Sprzedaliśmy: 10378
Nasz cel: 30 000

Ostatnia Prosta

Zaczęła się ostatnia prosta naszego wyścigu do zmian w Polsce. W maju mamy wybory prezydenckie, na jesieni parlamentarne. Wygranie jednych i drugich spowoduje, że będziemy żyć w innym kraju. Pojawiła się największa od ćwierć wieku międzynarodowa koniunktura, która sprzyja również wewnętrznym zmianom. Polska pod nowymi rządami może odegrać dominującą rolę w budowaniu nowego kształtu Europy.
Do wygrania jest niemal wszystko: pełna suwerenność, wzrost pozycji międzynarodowej, sukces gospodarczy.

Ale wygrać nie będzie łatwo. Zadecyduje o tym aktywność społeczna i nasza siła przekazu w mediach. Dzisiaj macie okazję się sprawdzić się w bardzo ważnym momencie.

Kluczem do zwycięstwa są media. Niestety nie stoi za nami żaden wielki sponsor. W Telewizji Republika pojawiła się ostatnio duża ilość reklam ale system badania rynku i wyceny reklam sprzyja ciągle wielkim koncernom.
Mamy poważne wątpliwości co do jakości tych badań. W najbliższych miesiącach w parlamencie pojawią się inicjatywy, które mogą zmienić ten monopolistyczny i dyskryminujący duże grupy widzów mechanizm. Na razie musimy jednak poradzić sobie inaczej.
Dzisiaj z samych reklam jesteśmy w stanie pokryć jedynie część naszych wydatków. Dlatego ważnym źródłem dochodów są ciągle karty Telewizji Republika - to po prostu cegiełka na wolne media. W tym roku, by pokryć brakujące środki, musimy sprzedać około 30 tys. kart.

Nie zmarnujmy tego. Sukces jest bardzo blisko.

Tomasz Sakiewicz

Zakup w Garmond Press

Zakup w Księgarni Wojskowej w Łodzi


Kup kartę w USA lub Kanadzie!www.ksiazka.us


www.PoloniaSF.org


Chcę nabyć nową Kartę na rok

CAŁKOWITY KOSZT w zależności od sposobu dostawy:
PRZEDŁUŻ

Jeśli chcesz zamówić większą ilość kart; jeśli chcesz zamówić kartę jako prezent dla bliskich; jeśli chcesz zamowić kartę dla innej osoby lub jeśli masz problem z rejestracją zadzwoń do nas:
+48 501 644 044, 22 350 69 59 lub napisz e-mail: karta@telewizjarepublika.pl

UWAGA! Wśród kanałów płatności jest PayPal - umożliwia przyjmowanie płatności zagranicznych.

Zamówienie telefoniczne lub email

Możesz zamówić kartę wysyłając email na adres: karta@telewizjarepublika.pl

lub telefonicznie
+48 501 644 044
22 350 69 59
(telefon dostępny od 8:30 do 17:00)Mam już kartę i chcę przedłużyć jej ważność o rok:

Przedłużenie karty o 12 miesięcy

Po zakupie dostęp do strony odbywa się na ten sam numer Karty, której ważność zostanie po opłaceniu przedłużona o 12 miesięcy.

Co zyskujesz dzięki Karcie Klubu Telewizji Republika