Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Już wkrótce w kinach "Bohemian Rhapsody"- filmowa biografia legendarnego zespołu Queen

K. Sz. 18:30 16 maja 2018
youtube.com
W końcu fani legendarnego zespołu Queen doczekają się pełnometrażowego, pokazującego losy zespołu filmu. „Bohemian Rhapsody” film produkcji brytyjskiej, w reżyserii Dextera Fletchera. We Freddiego Mercury'ego wcieli się Rami Malek

Queen, to jeden z ważniejszych rockowych zespołów. Filmowa biografia, pokazuje historię zespołu od wydania krążka „A Night at the Opera” do występu na koncercie Live Aid w 1985 roku. W końcu po zdjęciach obsady nadszedł czas na trailer filmu. Na podstawie Trailera możemy stwierdzić, że film będzie zawierał istotne momenty w karierze zespołu – min. nagrywanie przeboju „Bohemian Rhapsody”, występ na Live Aids, impreza urodzinowa Freddiego i promocję płyty „Hot Space” .Freddie Mercury zmarł w 1991 roku w wyniku komplikacji związanych z chorobą AIDS. Do dziś jest pamiętany jako jeden z najbardziej żywotnych i wpływowych artystów w historii muzyki.

 O projekcie mówiono od wielu lat. W 2010 roku ogłoszono, pierwszą obsadę, jednak nie doszła ona do skutku, gdyż komik Sacha Baron Cohen, który miał się wcielić w postać Freddiego nie mógł dogadać się z zespołem Queen.

"Bohemian Rhapsody" do światowych kin trafi w listopadzie 2018 roku, a w Polsce - 25 grudnia.

 


Źródło: RMF 24

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC. 117/1) - DLACZEGO NIEKTÓRZY NIENAWIDZĄ MAJORA JÓZEFA KURASIA "OGNIA"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze