Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Już dziś Zbigniew Gryglas w „Oddaję Państwu głos”

17:30 25 maja 2018
Telewizja Republika
Dziś o 21:00 zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie z programem ,,Oddaję Państwu głos”. Gościem Karola Plewy będzie poseł partii porozumienie, członek klubu PiS Zbigniew Gryglas.

Red. Karol Plewa porozmawia ze swoim gościem m.in. o przedłużającym się proteście niepełnosprawnych i ich opiekunów w Sejmie, szczycie NATO i kampanii warszawskiej.

W 2015 r. Zbigniew Gryglas po raz pierwszy dostał się do Sejmu, ale jego przygoda z polityką zaczęła się dużo wcześniej. Pracował w Ministerstwie Przekształceń Własnościowych oraz Ministerstwie Skarbu Państwa, w którym pełnił funkcję dyrektora Departamentu Nadzoru Właścicielskiego. Był także dyrektorem Departamentu Zezwoleń i Koncesji w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Wczoraj była 3. rocznica wygranej przez Andrzeja Dudę II tury wyborów prezydenckich, dlatego dziś zapytamy Państwa: Czy Andrzej Duda powinien być kandydatem PiS na prezydenta w 2020 r.? Proszę chwytać za telefony już teraz, a my oddzwonimy, gdy zacznie się program. Nr do studia: 22 64 912 62.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC. 107/2) - PROF. JAN ŻARYN - OPOZYCJA TOTALNA WYWOŁAŁA WOJNĘ Z ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze