Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

JUŻ DZIŚ dowody Franka Taylora na wybuch w Tupolewie! OGLĄDAJ "10/04/2010 fakty" o 20:30 w TV REPUBLIKA

13:31 18 stycznia 2018
Frank Taylor, międzynarodowy ekspert z dziedziny badania wypadków lotniczych, po zapoznaniu się z materiałem dowodowym stwierdził, że istniało kilka źródeł eksplozji w samolocie prezydenckim Tupolew. O tym już dziś w programie 10/04/2010 fakty. ZAPRASZAMY o 20:30 do Telewizji Republika!
Lewe skrzydło samolotu Tu-154 M zostało zniszczone w wyniku eksplozji wewnętrznej, istniało kilka źródeł eksplozji, a brzoza nie miała wpływu na pierwotne zniszczenie skrzydła - brzmi fragment raportu technicznego podkomisji smoleńskiej.

 

O przyjętych wnioskach przez członków Podkomisji do Ponownego Zbadania Katastrofy Lotniczej poinformowała rzeczniczka prasowa Marta Palonek.

 

Podczas posiedzenia plenarnego komisji, Frank Taylor, międzynarodowy ekspert z dziedziny badania wypadków lotniczych, po zapoznaniu się z materiałem dowodowym stwierdził, że istniało kilka źródeł eksplozji: w skrzydle, slocie, a także w centropłacie, potwierdzone przez analizę mechanizmu uderzenia drzwi w ziemię, a brzoza nie miała wpływu na pierwotne zniszczenie skrzydła.

 

JUŻ DZIŚ OGLĄDAJ NA TEN TEMAT PROGRAM 10/04/2010 FAKTY GODZINA 20:30 W TELEWIZJI REPUBLIKA

 

 

 

 


Źródło:

Wczytuję ocenę...


OTWARTYM TEKSTEM - odc. 132 - Glenn Joergensen - "Mamy 35 ciał kompletnie bez ubrań. To częste i powszechnie znane zjawisko w przypadku działania materiałów wybuchowych". Wstrząsających doniesień ciąg dalszy...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze