Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Jesteś podłym, okrutnym człowiekiem". Owijanie w bawełnę nie w stylu Trumpa... [ZOBACZ VIDEO]

am 18:58 8 listopada 2018
twitter.com
Trump niejedno ma imię. Przekonał się o tym reporter CNN, który nadwyrężył swój czas przeznaczony na zadanie pytania prezydentowi Stanów Zjednoczonych. Po krótkim droczeniu się z administracją Białego Domu, oddał mikrofon. Jakiej odpowiedzi doczekał się od samego Donalda Trumpa? Ten materiał zapewne nie poleci w ich wieczornym wydaniu wiadomości!

W środę w Białym Domu odbyła się konferencja prasowa z udziałem Donalda Trumpa w związku z upływem połowy jego kadencji. Jednym z tematów, który wzbudził niemałą kontrowersję wśród zebranych, była kwestia tysięcy imigrantów z Ameryki Środkowej zmierzających w stronę USA.

Temat szybko podchwycił reporter stacji CNN Jim Acosta. Gdy wziął do ręki mikrofon, atmosfera w pomieszczeniu zgęstniała.

"Szczerze, myślę, że powinieneś pozwolić mi władać krajem; ty zajmij się CNN. Gdybyś robił to dobrze, wasze notowania szybko by się poprawiły. Wystarczy tego" – doczekał się odpowiedzi od Trumpa.

Odpowiedzialna za przydzielanie mikrofonów dziennikarzom kobieta podeszła do reportera CNN, chcąc odebrać mu głos. Ten nie dawał za wygraną. Zaczął wypytywać o obawy Trumpa ws. rosyjskiego dochodzenia. Prezydent nie wytrzymał…

"Nie obawiam się niczego, co jest związane z rosyjskim dochodzeniem, ponieważ to brednie. Dosyć, odłóż mikrofon" – stwierdził po czym odsunął się od mikrofonów.

"Powiem ci coś. CNN powinno się wstydzić za kogoś takiego jak ty. Jesteś podłym, okrutnym człowiekiem. Nie powinieneś pracować dla CNN" – kontynuował, punktując dziennikarza.

To nie koniec spektaklu… Zachęcamy do obejrzenia nagrania poniżej.

 

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER - JOLANTA HAJDASZ - TO CO PROPONUJE LGBT WS. WYCHOWANIA DZIECI PRZERAŻA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze