Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jest wyrok dla nożownika, który zaatakował Kvitovą! ZOBACZ

M.N. 18:10 27 marca 2019
Wikimedia Commons
Sąd okręgowy w Brnie skazał 33-letniego mężczyznę, który w grudniu 2016 roku napadł z nożem na słynną czeską tenisistkę Petrę Kvitovą na osiem lat pozbawienia wolności.

Do napadu doszło w domu zawodniczki w Prosciejowie. Napastnik przedstawił się Kvitovej jako pracownik wodociągów, mający za zadanie sprawdzenie licznika ciepłej wody. 

- Poprosił mnie, żebym odkręciła kran, a po chwili poczułam nóż przy szyi. Złapałam za jego lewą rękę trzymającą ostrze. Wydarłam je, a potem upadłam na podłogę. Krew była już wszędzie - zeznawała przed sądem Czeszka. Kvitova składała zeznania w lutym w Pradze. Nie chciała bezpośredniego kontaktu ze sprawcą, więc odpowiadała na pytania w specjalnie przygotowanym pokoju. Część zeznań trafiło do internetu. 

Tenisistka zeznała, że mężczyzna opuścił jej dom, kiedy dała mu 10 tysięcy koron czeskich. - Wtedy zadzwoniłam po pogotowie, a potem na policję - wspominała. 

Kvitova przyznała, iż do dzisiaj nie odzyskała pełnej sprawności w lewej dłoni. 

- Wszystkie palce lewej ręki były pocięte, a nerwy w kciuku i palcu wskazującym przerwane. Straciłam czucie w koniuszkach tych palców - powiedziała. 

Źródło: Polskie Radio

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - RABIEJ I 4 STREFY RELAKSU ORAZ MAŁA EMI I FARMA TROLLI. CO SIĘ DZIEJE?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze