Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jest proroctwo odnośnie Andrzeja Dudy! Zobacz czego powinien wystrzegać się nasz Prezydent!

sm 10:29 17 kwietnia 2018
Kwietniowy numer miesięcznika "Egzorcysta" poświęcony jest bardzo ciekawej sprawie m.in. Proroctwom dotyczącym Polski. Okazuje się, że możemy śmiało powiedzieć, że Polska to kraj mocno umiłowany przez Jezusa Chrystusa i Jego Matkę Maryję, kraj, który upodobał sobie Bóg. W historii nie raz mieliśmy fakty, któremu temu zaświadczają. Jedno z takich nowych proroctw dotyczy Andrzeja Dudy, obecnego prezydenta Polski, które dostał od Boga ojciec Augustyn Pelanowski, znany i charyzmatyczny duszpasterz. W wywiadzie dla miesięcznika zdradza trochę tajemnic.

Oto fragment:

Ojciec Pelanowski: "Na to pytanie odpowiem jeszcze proroctwem, jakie otrzymałem od Pana: 

"Dałem wam znaki w Legnicy i Sokółce. Kto z was wie, dlaczego wam je dałem? Kto się tym przejął? Czy dalej wielu z was będzie przyjmować Komunię Świętą w stanie grzechu tylko ze względu na wstyd przed ludźmi? Czy Ja kapłanom lub osobom Mnie poświęconym pozwoliłem bez spowiedzi przyjmować Komunię? Czy pozwoliłem bez spowiedzi wam, dzieciom Kościoła, chodzić do Komunii? Kto wam na to pozwala? Czy nie wiecie, że jeśli do Mojej Krwi się nie uciekniecie, wasza krew się poleje? Szanujcie Eucharystię i brońcie jej, bo bliski jest zamach na nią. Nie śpijcie! Kiedy uczniowie spali w Ogrodzie Oliwnym, stracili Mnie i dopiero po zmartwychwstaniu zobaczyli. Czy wy też tak chcecie? Czy chcecie, bym odszedł od was, by Mnie wam zabrano? Okażcie przywiązanie do Mnie! Czy tylko z nazwy jesteście Słowianami, czyli ludźmi słowa? Jakież przywiązanie wasze do Mojego słowa? Czy tylko z nazwy jesteście Polakami – a nie dlatego, że na polu was znalazłem, we krwi i w wygnaniu, okupacji i niewoli Czemu szukacie nowych panów poza granicami swojego królestwa? Ja jestem waszym Panem, więc nie szukajcie panów, bo znowu staniecie się niewolnikami – mówi Pan.


– Czy wasz prezydent nie nazwał mnie królem? To czemuż się lęka i uśmiecha do władców tego świata? Powinien płakać przede Mną, a wysłucham go, a nie uśmiechać się do władców zaprzedanych kłamstwu. Nie musi nikomu się podobać, tylko Mnie, a wzmocnię wasz kraj i wywyższę! Ja swoją Krwią wybielam wszystko. Dałem wam dwa znaki, i inne, lecz dlaczego nie rozumiecie, po co uczyniłem te cuda eucharystyczne? – mówi Pan."

 

Całość w najnowszym numerze miesięcznika "Egzorcysta"

 

 

Źródło: miesięcznik "Egzorcysta"

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - BIEDROŃ CHCE WPROWADZIĆ 54 PŁCIE A SCHEURING-WIELGUS W OPARACH SIARKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze