Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jędrzejczyk idzie na prawdziwą wojnę!

M.N. 15:55 7 kwietnia 2018
Facebook
Joanna Jędrzejczyk jest bardzo pewna siebie i nie wyobraża sobie, aby po sobotniej walce w Barclays Center pas mistrzyni świata UFC znów nie należał do niej. – Rose wygrała bitwę, ale nie wygra tej wojny – mówi polska fighterka.

– Jestem w pełni sił. Obóz przygotowawczy w klubie American Top Team na Florydzie, który trwał dziesięć tygodni, był najcięższym w mojej dotychczasowej karierze. Przed ważeniem mam do zrzucenia jedynie półtora kilograma! Można więc sobie wyobrazić, ile pracy włożyłam w to, by czuć się w stu procentach gotowa do walki, a w sobotę wejść do klatki i odzyskać to, co należy do mnie. Postawię kropkę nad i. Pokażę, że Joanna Jędrzejczyk z Polski jest najlepszą zawodniczką MMA na świecie, tak jak było przez ostatnie trzy lata – mówiła w rozmowie z Przeglądem Sportowym Joanna Jędrzejczyk.

– Chcę po prostu zdominować przeciwniczkę i zwyciężyć. Może Rose wygrała pierwsze starcie, bitwę, ale nie wygra tej wojny – dodała.

–  Chcę po prostu zdominować przeciwniczkę i zwyciężyć. Może Rose wygrała pierwsze starcie, bitwę, ale nie wygra tej wojny – podkreśliła Jędrzejczyk.

 

 

 

Źródło: przegladsportowy.pl

Wczytuję ocenę...


WYDANIE SPECJALNE - DR ROSS, KANIA: JAK OTWARTY DIALOG DĄŻY DO WYWOŁANIA ZAMIESZEK W POLSCE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze