Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jaki jest przekaz dnia polityków KE? Andruszkiewicz: odpowiedź można znaleźć w „Frankfurter Allgemeine Zeitung”

pmb 12:32 5 kwietnia 2019
Flickr/Platforma Obywatelska RP/CC BY-ND 2.0
Kandydatów Koalicji Europejskiej wybierających się dziś do mediów informuję, że aktualny przekaz dnia, na temat ingerencji Brukseli w reformę polskiego wymiaru sprawiedliwości znajdziecie w najnowszym „Frankfurter Allgemeine Zeitung” – informuje na Twitterze wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz.

„Kandydatów Koalicji Europejskiej wybierających się dziś do mediów informuję, że aktualny przekaz dnia, na temat ingerencji Brukseli w reformę polskiego wymiaru sprawiedliwości znajdziecie w najnowszym "Frankfurter Allgemeine Zeitung" w komentarzu "zamach na wymiar sprawiedliwości"”

– napisał na Twitterze Andruszkiewicz.

PE potwierdził chęć uzależnienia wypłaty unijnych funduszy od przestrzegania praworządności. Powodem do zamrożenia wypłat ma być uznanie przez Brukselę, że rząd danego kraju ingeruje w wymiar sprawiedliwości lub niedostatecznie walczy z korupcją.

Co to oznacza dla Polski? Przypomnijmy, że kilka dni temu Komisja Europejska wszczęła postępowanie o naruszenie prawa unijnego. Sprawa dotyczy Polski. KE wysłała pismo z oficjalnym zawiadomieniem.
 
Jakie będzie stanowisko polityków opozycji?

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (odc. 146/2) - WÓJCIK - PATOLOGIE W PLATFORMIE I HEJTERZY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze