Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Horror w Lubartowie. Zwłoki niemowlaka zakopane w tekturowym pudełku w ogrodzie

EP 19:30 12 października 2017
policja.pl
Ciało noworodka znaleźli policjanci na jednej z posesji w miejscowości Brzeziny w woj. lubelskim. Włożono je do tekturowego pudełka i zakopano. Policja zatrzymała 27-letnią kobietę.

Wszystko zaczęło się od informacji, którą przekazano anonimowo policjantom w ubiegłym tygodniu. - 8-9 lat temu nastolatka urodziła dziecko. Potem zakopała je w ogrodzie w jednym z gospodarstw we wsi Brzeziny pod Krasnymstawem - donosił informator.

W końcu odnaleziono je na jednej z posesji w miejscowości Brzeziny w woj. lubelskim. – Zwłoki dziecka, były zakopane w ziemi, w tekturowym pudełku. Ciało było w zaawansowanym stadium rozkładu, lekarz nie potrafił określić płci dziecka ani jego wieku" –Bartosz Wójcik, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zamościu.

Miejscem natychmiast zajęli się policyjni technicy. Druga ekipa zatrzymała podejrzaną. 27-letnia kobieta trafiła do aresztu. Nie usłyszała na razie żadnych zarzutów. Jej dalszy los zależy od wyników piątkowej sekcji zwłok znalezionego dziecka. - Przede wszystkim musimy dowiedzieć się czy noworodek urodził się żywy, czy też może ktoś pozbawił go życia - dodaje prokurator Wójcik.

 

 Kobiecie może zostać postawiony zarzuty zbezczeszczenia zwłok albo zabójstwa. W pierwszym przypadku grozi jej do 2 lat więzienia, w drugim nawet dożywocie.

Źródło: fakt.pl, TVP Info

Wczytuję ocenę...


SALONIK POLITYCZNY (ODC.231) - OTO CO TAK NAPRAWDĘ STAŁO SIĘ PODCZAS WIZYTY PREZYDENTA DUDY W USA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze