Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Hojne zapowiedzi Berlusconiego. "Żaden senior nie może godnie żyć za 500 euro"

am 8:20 20 listopada 2017
twitter.com/SilvioBerlusconi
Silvio Berlusconi, były premier Włoch i lider Forza Italia ogłosił, że jeśli jego partia wygra przyszłoroczne wybory parlamentarne, stworzy ministerstwo do spraw trzeciego wieku. 81-letni polityk zabiega o głosy seniorów, wśród których ma największe poparcie.

Berlusconi przesłał wideo na krajowy Kongres Federacji Ludzi Starszych, w którym zapowiedział powołanie nowego resortu. – Na szczęście zwiększa się długość życia wraz z perspektywą sięgającą 125 lat. To perspektywa fascynująca, ale jednocześnie stwarza różne problemy - uzasadnił swoją decyzję.

Były szef rządu, który odpowiedzialny jest za kampanię swojego ugrupowania w pierwszym kwartale 2018 roku, zapewnia, że będzie dążył do zwiększenia świadczeń emerytów i rencistów.

– Uważamy za moralny obowiązek podniesienie najniższych emerytur do 1000 euro - hojnie obiecał, zwracając się do seniorów "drodzy rówieśnicy".

– Ludzie muszą mieć możliwość starzenia się w zdrowiu, ale także w bezpieczeństwie ekonomicznym. Żaden senior nie może godnie żyć za 500 euro - dodał.

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


10/04/2010 FAKTY (ODC.56) - OSTATECZNY DOWÓD NA TO, ŻE BRZOZA NIE MOGŁA ZNISZCZYĆ TUPOLEWA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze