Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

HIT! Partia Wiosna z ogromnym poparciem. Kononowicz: To bardzo szczera i uczciwa partia Ryszarda Biedronia

AS 20:17 17 lutego 2019
zrzut z ekranu serwisu You Tube @Ko non
– Głosujcie na Wiosnę. Wiosna to jest wiosna - przyjemność, radość, szczerość. Kwitną drzewa, wszystko. Owoce, jabłka, gruszki, śliwki, wiśnie, czereśnie, mirabelki, szczaw. Wszystko rośnie. Pomidory, ogóreczki. Wszystko rośnie. Głosujcie na Wiosnę. To bardzo szczera i uczciwa partia Ryszarda Biedronia - powiedział na video zamieszczonym na serwisie Youtube były kandydat na prezydenta Białegostoku Krzysztof Kononowicz.

– Bardzo dobrze. Ja popieram tę partię i nawet zagłosuję na nią. Co macie głosować na łachmytów, na PO, PSL, SLD? To są ludzie wydzieracze, kłamczuchy, oszukańcy, którzy was oszukują, okłamują, zabierają pieniążki i tak dalej - mówił o partii Biedronia, były kandydat na prezydenta Białegostoku Krzysztof Kononowicz. 

– Głosujcie na Wiosnę. Wiosna to jest wiosna - przyjemność, radość, szczerość. Kwitną drzewa, wszystko. Owoce, jabłka, gruszki, śliwki, wiśnie, czereśnie, mirabelki, szczaw. Wszystko rośnie. Pomidory, ogóreczki. Wszystko rośnie. Głosujcie na Wiosnę. To bardzo szczera i uczciwa partia Ryszarda Biedronia - mówił. 

– On był prezydentem miasta Torunia. O przepraszam, Słupska. Słupianie zgodnie żyli itd. Ja popieram tę partię i Ryszarda Biedronia - podkreślił Kononowicz. 

Źródło: YOUTUBE

Wczytuję ocenę...


STUDIO WYBORCZE - SEMKA, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - PiS WYGRAŁO WYBORY DO PE I MA SZANSĘ WYGRAĆ KOLEJNE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze