Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Grosicki kontuzjowany, występ z Irlandią pod znakiem zapytania

SzB 18:41 7 czerwca 2016
facebook.com/LaczyNasPilka
Skrzydłowy reprezentacji Polski Kamil Grosicki podczas towarzyskiego spotkania z Litwą doznał skręcenia stawu skokowego. Na razie nie wiadomo czy ten uraz wykluczy go ze składu na pierwszy mecz na mistrzostwach Europy z Irlandią Północną.

Pomocnik Stade Rennais ucierpiał w starciu z Edvinasem Girdvainisem pod koniec poniedziałkowego meczu z Litwą. Początkowa diagnoza, którą podał na twitterze rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski, mówiła o nadwyrężeniu aparatu torebkowo-wiązadłowego stawu. Piłkarz jest poddawany zabiegom rehabilitacyjnym przez sztab medyczny reprezentacji. Trener Nawałka zapowiedział, że nie będzie ryzykował zdrowiem piłkarza.

 

Grosicki był podstawowym zawodnikiem naszej kadry zarówno w eliminacjach jak i spotkaniach towarzyskich przed Euro. W dziewięciu meczach eliminacyjnych były gracz Jagiellonii zdobył 4 bramki i zapisał na swoim koncie 5 asyst. Gdyby zabrakło go w składzie 12 czerwca w meczu z Irlandią Północną, na lewym skrzydle mogliby go zastąpić Bartosz Kapustka bądź Sławomir Peszko.

Źródło: laczynaspilka.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (odc. 146/2) - WÓJCIK - PATOLOGIE W PLATFORMIE I HEJTERZY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze