Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„GPC”: ISIS chce wytruć Europę bronią chemiczną!?

MD 9:10 3 stycznia 2017
Telewizja Republika
Brytyjskie władze ostrzegają, że Państwo Islamskie ma plany wykorzystania na szeroką skalę broni chemicznej do serii ataków w Europie. O sprawie informował brytyjski minister ds. bezpieczeństwa narodowego, Ben Wallace.

„Gazeta Polska Codziennie” informuje dziś o słowach, jakie w rozmowie z „The Sunday Times” powiedział brytyjski minister ds. bezpieczeństwa narodowego, Ben Wallace. - Członkowie tzw. Państwa Islamskiego nie mają żadnych skrupułów przed stosowaniem broni chemicznej wobec ludzi i gdyby mogli, wykorzystaliby ją również tutaj – powiedział minister i dodał, że Państwu Islamskiemu zależy na przeprowadzaniu ataków mających spowodować jak największą liczbę ofiar.

- Władze Maroka rozbiły niedawno komórkę ekstremistów, którzy zajmowali się bronią chemiczną. Odzyskano substancje chemiczne oraz duży zapas nawozu, które można użyć do produkcji domowej roboty materiałów wybuchowych i stworzenia zabójczej trucizny – dodał Wallace.

Choć służby w Wielkiej Brytanii nie mają informacji o planach użycia przez ISIS broni chemicznej, to wszyscy funkcjonariusze muszą przejść szkolenie na wypadek takiej możliwości.

Więcej o sprawie przeczytają Państwo w dzisiejszym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie”.  

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.135/1) - ZOBACZ CO SIĘ STANIE JAK TUSK RZĄDZIŁBY POLSKĄ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze