Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„GP”: Pokój Wam, choć na chwilę

PR 9:18 17 kwietnia 2019
twitter.com/GPtygodnik
Tomasz Sakiewicz w świątecznym numerze tygodnika „Gazeta Polska”, który już od dziś jest w kioskach w całej Polsce pisze, że po świętach rozpocznie się najbardziej emocjonujący okres na scenie politycznej w ciągu ostatnich lat. W gazecie również ciekawe teksty autorstwa Katarzyny Gójskiej, Jana Pospieszalskiego oraz Michała

Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" pisze w najnowszym numerze tygodnika, że należy się nam chwila spokoju.

- Osiągnęliśmy naprawdę dużo, choć większość rzeczy nie jest jeszcze skończona. Ważne, by w walce politycznej zupełnie się nie zatracić. To dziwactwo, które obserwujemy przy okazji protestów opozycji czy nauczycieli, to właśnie efekt zatracenia się. Chęć wygrania za wszelką cenę wypacza umysły i pozbawia krytycznego osądu - napisał Tomasz Sakiewicz.

W najnowszym numerze tygodnika, Piotr Dmitrowicz w tekście zatytułowanym "Historia mierzona krzyżami. Kto nienawidzi znaku Męki Pańskiej" wskazał, że od początku chrześcijaństwa krzyż był z jednej strony symbolem miłości, poświęcenia i cierpienia, z drugiej – śmierci.

- Te przeciwności odnajdujemy w całej historii. Na miłość odpowiedzią była nienawiść, za poświęcenie dla krzyża czekały chrześcijan prześladowania i śmierć - wskazał Piotr Dmitrowicz.

Michał Rachoń natomiast, rozprawił się z przekazem tworzonym do opinii publicznej przez Koalicję Europejską i Wiosnę Biedronia wskazując, że pewne ich propozycje pokazywane jako korzystne dla Polski, w istocie, wcale takie nie są.

Opis przawdziwej sytuacji w szkole przedstawiła w najnowszym numerze tygodnika "Gazeta Polska" Katarzyna Gójska w tekście "Mniej niż krowa".

Najnowszy numer "Gazety Polskiej" już dziś w kioskach!

 

Źródło: Telewizja Republika \ Gazeta Polska

Wczytuję ocenę...


JAKUB ZGIERSKI (MŁOT NA MARKSIZM) - FASZYZM NA LEWICY. OTO FAKTY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze