Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Gowin: W ogóle nie wchodzi w grę, że stanowisko szefa MON stanie się wolne

lml 10:28 21 kwietnia 2017
facebook.com/MNiSW
– Nie żałuję, że nie jestem dziś szefem Ministerstwa Obrony Narodowej. Prawo i Sprawiedliwość przygotowywało Antoniego Macierewicza i jego współpracowników od wielu lat do tej funkcji. Stało się to, co było najbardziej prawdopodobnym scenariuszem – mówił na antenie Radia ZET wicepremier Jarosław Gowin.

Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego, Jarosław Gowin, był gościem porannej rozmowy Radia ZET.

Kiedy prowadzący, Konrad Piasecki powiedział, że „wygląda jak niedoszły minister obrony narodowej”, Jarosław Gowin przyznał, że były takie plany. – Zakładaliśmy, że będzie rząd koalicyjny, pewnie w tym rządzie pełniłbym inną funkcję niż minister nauki i szkolnictwa wyższego – powiedział minister nauki i szkolnictwa wyższego.

– Nie żałuję, że nie jestem dziś szefem Ministerstwa Obrony Narodowej. Prawo i Sprawiedliwość przygotowywało Antoniego Macierewicza i jego współpracowników od wielu lat do tej funkcji. Stało się to, co było najbardziej prawdopodobnym scenariuszem – wskazał wicepremier.

Jarosław Gowin podkreślił także, że "w ogóle nie wchodzi w grę, że to stanowisko staje się wolne". – Podjąłem pewne zobowiązania wobec środowiska naukowego. Rozpisałem reformę na cztery lata i chcę ją dokończyć – dodał gość Radia ZET.

 

 

Źródło: radiozet.pl, telewizjarepublika.plWczytuję ocenę...
TAGI:
GRY TAJNYCH SŁUŻB (ODC. 25) - AFERA FOZZ I DLACZEGO BALCEROWICZ NIE SIEDZI W WIĘZIENIU?

Wczytuję komentarze...
Najnowsze