Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Goodman - sumienie ruchu konserwatywnego - przyłapany na seksie z mężczyzną

am 12:12 20 listopada 2017
@WesleyGoodman / Twitter
– Republikanin Wes Goodman z legislatury amerykańskiego stanu Ohio został przyłapany w swoim biurze podczas uprawiania seksu z innym mężczyzną - podaje "Columbus Dispatch". Polityk podjął decyzję o złożeniu mandatu.

Goodman definiował siebie jako zadeklarowanego przeciwnika środowisk LGBT i gorliwego katolika. Równie gorliwie podkreślał to przy każdej możliwej okazji. Na Twitterze pisał o sobie, że jest  "chrześcijaninem, Amerykaninem, konserwatystą i republikaninem". Na stronie internetowej preferował "zdrowe, żywe i kwitnące tradycje rodzinne leżące u podstaw stanu Ohio". Witryna jest już niedostępna.

Goodman pożegnał się już z posadą w legislaturze. Oficjalny powód to złe zachowanie, mniej oficjalnie - seks z mężczyzną. Tuż po upublicznieniu informacji, wydał oświadczenie.  – Szczerze żałuję, że moje działania i wybory odwiodły mnie od służenia wyborcom oraz stanowi w sposób, który odzwierciedla najlepsze praktyki pracy społecznej. Przepraszam tych, których zawiodłem. Ponieważ rozpoczynam nowy rozdział w życiu, szczerze proszę o uszanowanie prywatności mojej, rodziny oraz przyjaciół - napisał 33-latek.

 

Źródło: naTemat.pl

Wczytuję ocenę...


10/04/2010 FAKTY (ODC.56) - OSTATECZNY DOWÓD NA TO, ŻE BRZOZA NIE MOGŁA ZNISZCZYĆ TUPOLEWA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze