Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Godek: Zabijanie ludzi ze względu na stan zdrowia to zwykłe barbarzyństwo

am 8:36 11 stycznia 2018
Kaja GodekTelewizja Republika
Gościem Aleksandra Wierzejskiego porannej rozmowy w Telewizji Republika była Kaja Godek, pełnomocnik inicjatywy #ZatrzymajAborcję. – Projekt jest bardzo krótki. Usunięcie punktu, który odpowiada za 96 proc. aborcji w Polsce. To krok do przodu w naszej cywilizacji. Powinniśmy mieć wszelkie prawa, również to najważniejsze, prawo do życia - mówiła.

Czarne Marsze

– To były przedsięwzięcia marketingowe. Pani, która wymyśliła Czarne Marsze to specjalistka od PR-u. Później chełpiła i lansowała się w lewicowych mediach. Pamiętam jak próbowano w 2017 wskrzesić Czarne Marsze, jednak nie bardzo im się to udało -  mówiła Godek.

Kod genetyczny gwarantem kiedy pojawia się życie

– Jest dokładnie przeciwnie, jak próbuje nam wmówić lewa strona. Wczoraj na sali sejmowej pojawiły się osoby, które negowali ten fakt. Jak popatrzymy, w którą stronę idzie lewicowa propaganda na zachodzie, dostrzeżemy analogie wśród tych środowisk w Polsce. Stoimy na stanowisku, że nikt nie powinien decydować o życiu innych - relacjonowała Kaja Godek.

– Co ciekawe, 95 proc. osób z zespołem Downa jest zadowolonych ze swojego życia - dodała.

Złożony projekt

– Projekt jest bardzo krótki. Usunięcie punktu, który odpowiada za 96 proc. aborcji w Polsce. Zabijanie ludzi ze względu na stan zdrowia to zwykłe barbarzyństwo. To krok do przodu w naszej cywilizacji. Powinniśmy mieć wszelkie prawa, również to najważniejsze, prawo do życia.

Coraz łatwiejsze pozyskiwanie poparcia

– Mieliśmy relacje od ludzi, którzy zbierali podpisy w tym roku. Mówili, że to najłatwiejsza zbiórka w ich życiu. Wystarczyło jasno przedstawić o co nam chodzi, o co walczymy. W Polsce dyskusja o aborcji się zakończyła. Pozostała formalność o zapisie prawa do życia wśród dzieci chorych - podsumowała.

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


PROGRAM "7X24" (9.12) - DLACZEGO NIEMCY TRAKTUJĄ POLSKĘ JAKO KRAJ II KATEGORII ?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze