Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Georgette Mosbacher ma zostać nową ambasador USA w Polsce

AS 9:29 14 lutego 2018
publicdomainpictues
Georgette Mosbacher, długoletnia działaczka Partii Republikańskiej ma zostać nową ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce.

Prezydent Donald Trump zamierza mianować długoletnią działaczkę Partii Republikańskiej Georgette Mosbacher na stanowisko ambasadora Stanów Zjednoczonych w Polsce - poinformował Biały Dom za pośrednictwem swojej witryny internetowej.

Jeżeli Georgette Mosbacher przyjmie nominacje od prezydenta, to jej kandydatura będzie musiała zostać pozytywnie zaopiniowana przez komisję spraw zagranicznych Senatu, a następnie zatwierdzona przez Senat na posiedzeniu plenarnym.

Amerykanka ukończyła studia na uniwersytecie stanu Indiana. Była współprzewodniczącą Komisji Finansów Krajowego Komitetu Partii Republikańskiej i jako pierwsza kobieta w historii przewodniczącą Republikańskiego Stowarzyszenia Gubernatorów.

W przeszłości Mosbacher była szefową kilku firm kosmetycznych. Jest autorką dwóch książek przeznaczonych dla kobiet, które myślą o zrobieniu karieru w biznesie. Jest działaczką polityczną i społeczną. Była żoną Roberta Mosbachera, wpływowego polityka Partii Republikańskiej.

Obecnie Mosbacher jest prezeską międzynarodowej firmy doradczej i marketingowej Georgette Mosbacher Enterprise Inc. oraz członkinią zarządów wielu fundacji charytatywnych oraz organizacji pozarządowych m.in. Rady Atlantyckiej. Ponadto zasiada w Radzie Doradczej Dyplomacji Publicznej USA.

Źródło: rmf 24

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC. 107/2) - PROF. JAN ŻARYN - OPOZYCJA TOTALNA WYWOŁAŁA WOJNĘ Z ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze