Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Gdański biznesmen w rękach CBA. Przyłapano go na gorącym uczynku

AS 9:13 13 marca 2018
twitter.com/CBAgovPL
Gdański biznesmen został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Został przyłapany na gorącym uczynku przez agentów CBA. Do zatrzymania doszło przed jednym z warszawskich hoteli, kilka chwil po przyjęciu 300 tysięcy złotych łapówki. Niebawem zostaną postawione mu zarzuty.

Mężczyzna został zatrzymany przed jednym z warszawskich hoteli. Wcześniej przyjął w nim łapówkę w wysokości 300 tys. zł. Biznesmen trafi do jednej z prokurator, ale nie zdecydowano jeszcze do której. Niebawem zostaną mu postawione zarzuty korupcyjne. Informacje podał Piotr Kaczorek z wydziału komunikacji społecznej CBA. 

Agenci lubelskiej delegatury CBA ustalili, że za przekazane pieniądze, mężczyzna zobowiązał się doprowadzić do sprzedaży zabudowanej nieruchomości będącej własnością jednej z pomorskich firm spożywczych w upadłości. Biznesmen powoływał się na to, że posiada wpływy u syndyka masy upadłościowej tej firmy oraz w nadzorującym upadłość gdańskim sądzie. Biznesmen miał zapewniać, że do sprzedaży dojdzie na korzystnych warunkach oraz po atrakcyjnej cenie. 

 

Źródło: niezalezna

Wczytuję ocenę...


ODDAJĘ PAŃSTWU GŁOS - WITOLD GADOWSKI - WIELKA NIENAWIŚĆ HEJTERÓW PRZED TVP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze