Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Facebook blokuje konto Marka Jakubiaka za wpis o Marszu Niepodległości. Ale np. "Komunistyczna Młodzież Polski" nie narusza zasad

lml 8:19 2 listopada 2016
Telewizja Republika
"Będę z rodziną czy Facebookowi się to podoba czy nie!" – napisał na swoim facebookowym profilu poseł Kukiz'15, Marek Jakubiak. Za ten wpis, jego konto na portalu społecznościowym zostało zablokowane. Ale za to np. strona "Komunistyczna Młodzież Polski" nie narusza standardów Facebooka.

– Ograniczanie możliwości swobodnej wypowiedzi jest zakazane prawnie, bo mnie właśnie w tym zakresie chroni immunitet. A teraz nie mogę, jako poseł, przez 24 godziny wypowiadać się na Facebooku. Jest to absolutne złamanie prawa, i jutro wszczynam postępowanie wobec Facebooka, jeśli do godziny 21:00 moje konto nie zostanie odblokowane – powiedział wczoraj portalowi wSensie.pl poseł Kukiz'15. 

 

"W związku z tym, że fb nie dotrzymał terminu informuję, że od jutra w tej sprawie należy kontaktować się ze mną poprze prawników" – dodał na Twitterze.

Propagowanie komunizmu nie narusza standardów Facebooka

Jednak, jak się okazuje, propagowanie komunizmu, nie narusza zasad Facebooka. Wczoraj informowaliśmy, że strona "Nie wstydzę się Stalina" nie narusza standardów portalu społecznościowego. Okazało się również, że strona "Komunistyczna Młodzież Polski" także jest zgodna ze standardami Facebooka.

 

Źródło: twitter.com, wsensie.pl, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...
TAGI:


MÓWI SIĘ (SOBALA) - JAN PIETRZAK - POLACY SĄ ZBYT MIŁOSIERNI WOBEC DEMONSTRACJI POGARDY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze