Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ewa Stankiewicz nie przebiera w słowach! "W muzułmańskiej Francji (...) płoną kościoły chrześcijan i będą płonąć"

am 22:00 15 kwietnia 2019
Twitter
"W muzułmańskiej Francji - gdzie nie wolno badać statystyki populacji ze względu na wyznanie - płoną kościoły chrześcijan i będą płonąć"– pisze Ewa Stankiewicz na Twitterze. To już jedenasty kościół we Francji, który płonie od lutego br.

"W muzułmańskiej Francji - gdzie nie wolno badać statystyki populacji ze względu na wyznanie - płoną kościoły chrześcijan i będą płonąć. 11 płonących kościołów w ciągu 2 miesięcy? A mały Macrone jak struś wobec wielkich zagrożeń i jak lew w strzelaniu do bezbronnych ludzi na ulicy" – czytamy we wpisie na Twitterze dziennikarki Telewizji Republika.

 

Języki ognia i czarne kłęby dymu widać z daleka. Płonie dach kościoła, który jest światowej klasy zabytkiem znajdującym się w historycznym centrum Paryża. Okolica została ewakuowana. Na miejscu pracują zastępy straży pożarnej.

W średniowiecznej katedrze prowadzono renowację iglicy nad nawą główną celem uszczelnienia. Prace te wymagają ogromnego rusztowania, ponieważ konstrukcja wznosi się do 100 m wysokości. Według sieci społecznościowych mogło dojść do pożaru rusztowania.

 

Źródło: Twitter/ Ewa Stankiewicz

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.135/1) - ZOBACZ CO SIĘ STANIE JAK TUSK RZĄDZIŁBY POLSKĄ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze