Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Edmund Janniger przewodniczącym Instytutu Spraw Globalnych

dmc 18:54 12 grudnia 2015
Edmund Janninger i Antoni MacierewiczFACEBOOK/ EDMUND JANNINGER
Edmund Janniger, były doradca ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza, został przewodniczącym amerykańskiego Instytutu Spraw Globalnych (Institute of Global Affairs) z siedzibą w New Jersey.

Młody polityk PiS, 20-letni Edmund Janniger, został doradcą ministra obrony narodowej w listopadzie. Wcześniej był jego asystentem oraz wiceszefem biura poselskiego. Awans na tak wysokie stanowisko był szeroko komentowany. Opozycja wytykała mu przede wszystkim młody wiek i brak doświadczenia.

 

 

W środę pojawiła się informacja, że Janniger nie piastuje już tej funkcji. Doniesienia potwierdził rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz, który wyjaśnił, że młody polityk wrócił do USA aby kontynuować studia. Okazuje się, że były doradca Macierewicza szybko otrzymał nowe stanowisko. Zostanie przewodniczącym Instytutu Spraw Globalnych (Institute of Global Affairs) w New Jersey.

O swojej nominacji Janninger poinformował na Twitterze.

 

 

IGA to amerykański think thank, który zajmuje się "opracowaniem nowej generacji decydentów, będących w stanie rozwiązać wyzwania, przed którymi stoi dzisiaj świat". Na stronach internetowych Instytutu czytamy, że stawia on sobie za cel "lepsze zrozumienie świata poprzez wspieranie dialogu o sprawach globalnych". 

Źródło: telewizjarepublika.pl, onet.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT (R. GROMADZKI) - PAWEŁ LISICKI - KTO ZABIŁ JEZUSA?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze