Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dziś Światowy Dzień Kota. Prezes Kaczyński: Dzisiaj mamy zupełnie nowe pokolenie kotów

MAD 15:35 17 lutego 2017
Flickr.com/Chris Erwin/CC BY 2.0
- Dzisiaj mamy nowe pokolenie kotów, tak jak nowe pokolenie młodych ludzi, mają zupełnie inne wymagania, zupełnie inne oczekiwania - powiedział dziś w Radiu Białystok prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, zapytany przez dziennikarza o dzisiejszy Światowy Dzień Kota.

Światowy Dzień Kota obchodzony jest w Polsce od 2006 r. i jego zasadniczym celem jest podkreślenie znaczenia roli kotów w życiu człowieka. Pytanie o obchodzenie tego dnia zadał dziś dziennikarz Radia Białystok Jarosławowi Kaczyńskiemu. Trzeba przyznać, że nieco zaskoczyło ono prezesa PiS.

- Uczciwie mówiąc, od pana się dowiaduje dopiero o tym ważnym święcie. Zawsze mówię, że warto jeździć po kraju, warto rozmawiać z ludźmi, bo zawsze się człowiek czegoś nowego dowie. Postaram się, żeby może na wieczór koty coś nadzwyczajnego dostały - odpowiedział Kaczyński pytany, czy jego koty dostały już jakieś smakołyki z okazji dzisiejszego święta.

- Dzisiaj mamy nowe pokolenie kotów, tak jak nowe pokolenie młodych ludzi, mają zupełnie inne wymagania, zupełnie inne oczekiwania. To są inne koty niż pamiętam z dawnych lat - dodał prezes PiS.

Źródło: Radio Białystok, telewizjarepublika.plWczytuję ocenę...
OTWARTYM TEKSTEM - odc. 111/1 - MARIAN RUDNIK: Największe bagno i korupcja były napędzane przez byłych sędziów, prokuratorów, a teraz adwokatów

Wczytuję komentarze...
Najnowsze