Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...Wreszcie ktoś to powiedział! Ksiądz katolicki o tych co zbierali pod kościołem do puszek WOŚP: Na mszę nie przyszli, a doją ludzi na aborcję i na eutanazję
Doradca Orbana OSTRZEGA Polskę!
Posłanka .Nowoczesnej nagrywała posła PiS. Po zwróceniu uwagi wpadła w histerię
Wczytuję dane...

Dziś 81. miesięcznica katastrofy smoleńskiej

MAD 10:55 10 stycznia 2017
Twitter/PrawoiSprawiedliwość
Dzisiaj 81. miesięcznica katastrofy smoleńskiej. Delegacja Prawa i Sprawiedliwości na czele z Jarosławem Kaczyńskim rano złożyła już kwiaty pod Pałacem Prezydenckim. O 19.00 ma rozpocząć się nabożeństwo w intencji ofiar katastrofy.

Dziś rano Jarosław Kaczyński, członkowie rządu oraz parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości wzięli udział we mszy świętej w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa Oblubieńca, a następnie pod Pałacem Prezydenckim złożono kwiaty oraz znicze.

W uroczystościach porannych udział wzięli oprócz szefa PiS, Jarosława Kaczyńskiego, m.in. premier Beata Szydło, marszałkowie Sejmu i Senatu - Marek Kuchciński i Stanisław Karczewski, ministrowie Mariusz Błaszczak, Antoni Macierewicz, Jan Szyszko oraz wicemarszałek Sejmu, Ryszard Terlecki.

O 19.00 rozpocznie się w archikatedrze pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela nabożeństwo w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej, a po nim - tradycyjnie - ruszy Marsz Pamięci, który zakończy się pod Pałacem Prezydenckim.

 

 

Źródło: Twitter, telewizjarepublika.plWczytuję ocenę...

Za siódmą górą odc. 143 (2014/15) – Singapur, cz.1

Wczytuję komentarze...