Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dziennikarka ,,Wyborczej'': Wiecie kiedy młodzi dołączą do nas? Jak internet by im wyłączyć

AS2 20:04 15 lipca 2018
wikimedia
– Wiecie kiedy młodzi dołączą do nas, ja też jestem młoda kurcze, ale ci młodsi? Jak internet by im wyłączyć - powiedziała w TVN 24 dziennikarka ,,Gazety Wyborczej'' Magdalena Grzebałkowska

W "Drugim Śniadaniu Mistrzów" w TVN24 miała miejsce ,,dyskusja'' z okazji 550. rocznicy polskiego parlamentaryzmu.

– Jeżeli król Herod organizuje zabawę dla dzieci w przedszkolu, to jest niewiarygodne, tak? I tu jest jakby dokładnie to samo. A żeby już dokładnie i precyzyjnie odpowiedzieć na twoje pytanie, to ja się obawiam, że to już tak będzie zawsze - powiedział Antoni Pawlak, wydawca i były wieloletni rzecznik prasowy Pawła Adamowicza, obecnie jego doradca.

– A potem jak my dojdziemy do władzy... - zaczęła Magdalena Grzebałowska z ,,Gazety Wyborczej''

– My nie dojdziemy - przerwał Pawlak. 

–  To wszystko co się tam dzieje, to ja myślę, że tam korki szampana codziennie strzelają na Kremlu, że Putin zaciera ręce, bo po pierwsze pokazujemy naszą taką ... pokazujemy sami naszą nacjonalistyczną twarz. A po drugie my jesteśmy taką trucizną w tym organizmie europejskim. To trudno żeby z tego się nie cieszyć. Wszyscy, którzy chcą słabej Europy, trzymają ręce za Polskę i Węgry - stwierdziłł Cezary Łazarewicz.

– A to nie jest trochę tak... można powiedzieć brzydki wyraz?... że jesteśmy trochę w dupie i się zaczynamy urządzać? Że dostaliśmy już tak strasznie, że już nie widzimy nadziei? - pytała dziennikarka ,,Wyborczej''

–  Kopanie się z koniem, ono jest trudne. Ile razy możesz pójść na manifestację pod sejm? Ile razy możesz podpisać list protestacyjny? - zapytał Łazarewicz.

– - Wiecie kiedy młodzi dołączą do nas, ja też jestem młoda kurcze, ale ci młodsi? Jak internet by im wyłączyć - stwierdziła Grzebałowska.

 

 

Źródło: TVN 24

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - BIEDROŃ CHCE WPROWADZIĆ 54 PŁCIE A SCHEURING-WIELGUS W OPARACH SIARKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze