Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dzieci zostały... same!

M.N. 7:33 14 września 2018
pixabay.com
Kadencja dotychczasowego rzecznika praw dziecka Marka Michalaka dobiegła końca 27 sierpnia. Kluby parlamentarne wystawiły własnych kandydatów na to stanowisko, niestety żaden z nich nie zyskał przychylności opiniujących ich komisji sejmowych. W konsekwencji Sabina Lucyna Zalewska z PiS wycofała swoją kandydaturę. Teraz procedura wyboru RPD zacznie się od nowa.

Platforma Obywatelska, Nowoczesna oraz Polskie Stronnictwo Ludowe-Unia Europejskich Demokratów wystawili Ewę Jarosz – doktor habilitowaną nauk humanistycznych i pracownika naukowego Uniwersytetu Śląskiego. Posłowie Kukiz’15 postawili na Pawła Kukiza-Szczucińskiego – pediatrę i psychiatrę, członka zespołu ratunkowego Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej, uczestnika misji humanitarnych. Z kolei Prawo i Sprawiedliwość wystawiło Sabinę Lucynę Zalewską – doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki, psychologa rodzinnego, pedagoga społecznego i mediatora rodzinnego.

Kandydaci zostali przesłuchani przez członków łączonych: komisji edukacji, nauki i młodzieży oraz komisji polityki społecznej i rodziny. Żaden z nich nie uzyskał pozytywnej rekomendacji.

 WIĘCEJ NA TEN TEMAT ZNAJDZIESZ W DZISIEJSZYM WYDANIU GAZETY POSLKIEJ CODZIENNIE!

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - BIEDROŃ CHCE WPROWADZIĆ 54 PŁCIE A SCHEURING-WIELGUS W OPARACH SIARKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze