Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dworczyk: Dziś wpłynie wniosek do prezydenta o powołanie ministra cyfryzacji

PR 8:41 16 kwietnia 2018
twitter
Michał Dworczyk, szef kancelarii premiera w dzisiejszej rozmowie w RMF FM oznajmił, że dziś wpłynie wniosek premiera Mateusza Morawieckiego do prezydenta Andrzeja Dudy o powołanie ministra cyfryzacji. - Jeszcze parę godzin i wszyscy będziemy znali nazwisko nowego ministra cyfryzacji – oznajmił Dworczyk na antenie RMF FM.

 

Michał Dworczyk, będąc dziś gościem w radiu RMF FM, zapowiedział, że najprawdopodobniej już jutro poznamy nazwisko nowego ministra cyfryzacji. Już dziś, wpłynie bowiem wniosek premiera Morawieckiego do prezydenta Andrzeja Dudy o powołanie nowego ministra.

– Dowiemy się tego już jutro zapewne, dlatego że dzisiaj wpłynie wniosek premiera Morawieckiego do prezydenta o powołanie ministra cyfryzacji – mówił Michał Dworczyk

Szef kancelarii premiera, nie chciał zdradzić, kogo planuje obsadzić na tym stanowisku jego przełożony. Oznajmił, że nie wypada mu zdradzić nazwiska, zapowiedział jednak, że już za kilka godzin, wszystko będzie jasne.

– Myślę, że wypada, aby to nazwisko przedstawił premier. Jeszcze parę godzin i wszyscy będziemy znali nazwisko nowego ministra cyfryzacji – dodał szef KPRM.

Dworczyk odniósł się także do sobotniej konwencji PiS stwierdzając, że była ważnym wydarzeniem.

- Na pewno konwencja była ważnym wydarzeniem zostały przestawione bardzo ważne deklaracje: "piątka Morawieckiego", zobowiązania Prawa i Sprawiedliwości na najbliższe kilkanaście kolejnych miesięcy, rozwinięcie naszego programu, z którym szliśmy do wyborów w 2015 roku. Ale też jeśli chodzi o naszą partię czuć powiew świeżości, mobilizacje. Politycy Prawa i Sprawiedliwości ruszają w Polskę żeby rozmawiać z Polakami – powiedział.

Źródło: RMF FM

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC. 89) - NIEMCY OD TRZECH LAT ATAKUJĄ POLSKĘ. NADSZEDŁ CZAS ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze