Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„Dumna, bogata Polska”. Partia KORWiN prezentuje swój program

mg 12:40 17 października 2015
zrzut z Polsat News
Dziś zaprezentowano liczący 40 stron program partii KORWiN. Jak tłumaczył Przemysław Wipler, "w Polsce trzeba zmienić praktycznie wszystkie sfery".

– Musimy przebudować system podatkowy, emerytalny, opiekę zdrowotną, zmienić sposób funkcjonowania rządu, te zmiany proponujemy w naszym programie – mówił polityk do dziennikarzy. – Partia KORWiN jest jedyną partią w tych wyborach, która nie obiecuje Polakom rozdawania pieniędzy. Doskonale wiemy, że żeby rozdawać, trzeba najpierw im zabrać pieniądze. Nasza podstawowa obietnica jest jedna: będziemy zabierać Polakom mniej pieniędzy w podatkach, ponieważ jesteśmy głęboko przekonani, że obywatele wydają własne pieniądze lepiej niż urzędnicy – dodał Wipler.

Program ugrupowania nazywa się „Dumna bogata Polska”. Zaczyna się od deklaracji ideowej i jest podzielony jest na działy: Ustrój Rzeczypospolitej, Sprawiedliwość i Administracja, Bezpieczeństwo kraju, Sprawy zagraniczne, Sprawy skarbowe, Majątek państwa i zamówienia publiczne, Mecenat publiczny, Polityka społeczna, Zabezpieczenie społeczne, Zdrowie, Polityka gospodarcza.

 

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER - JOLANTA HAJDASZ - TO CO PROPONUJE LGBT WS. WYCHOWANIA DZIECI PRZERAŻA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze