Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dramat w Słupsku! Nie żyje trzylatek, który zatrzasnął się w pralce

AS 11:30 19 czerwca 2018
Public Domain Pictures
Nie żyje 3-latek, który w poniedziałek w Słupsku zatrzasnął się w pralce. Mimo wszelkich starań chłopca nie udało się uratować. Przyczyną śmierci był brak powietrza.

Według nieoficjalnych informacji chłopczyk schował się w pralce w trakcie zabawy w chowanego  z pięcioletnią siostrą. Gdy został znaleziony, był nieprzytomny. Był on reanimowały przez dwie ekipy ratowników medycznych przez ponad godzinę. Ratownicy wykonali tytaniczną pracę, aby przywrócić akcję serca i zaintubować dziecko.

Z podłączonym respiratorem chłopczyk trafił do Szpitala Wojewódzkiego w Słupsku. Miał zostać transportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku na OIOM dziecięcy, jednak po konsultacjach został w placówce w Słupsku. Walka o życie chłopca trwała przez całą noc. 3-latek zmarł nad ranem

Informację o śmierci potwierdził wiceprezes Szpitala Wojewódzkiego w Słupsku doktor Roman Abramowicz. 

– Jedynymi świadkami zdarzenia, oprócz tej 5-letniej dziewczynki, byli rodzice, ale z uwagi na ich stan psychiczny, nie zostali jeszcze przesłuchani - powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej Paweł Wnuk w rozmowie z Polsat News.

 

Źródło: Polsat News // Radio Gdansk

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - M. DWORCZYK, T. SAKIEWICZ - BRONIARZ IDZIE W ZAPARTE! SAKIEWICZ: Z TERRORYSTAMI SIĘ NIE ROZMAWIA!
Wczytuję komentarze...
Najnowsze