Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dr Ross ostrzega: Rosja chce rzucić Ukrainę na kolana!

pmb 18:05 23 kwietnia 2019
Fot. Telewizja Republika
Petro Poroszenko zrobił tyle, ile się dało w sprawie rosyjskiej agresji na Ukrainę. (...) Rosja nie chce poprawy sytuacji z Ukrainą, chce ją rzucić na kolana – powiedział dr Wiktor Ross (politolog, b. dyplomata), który był gościem red. Marcina Bąka w Telewizji Republika.

Centralna Komisja Wyborcza Ukrainy zakończyła we wtorek liczenie głosów z elektronicznych protokołów z drugiej tury wyborów prezydenckich, która odbyła się w niedzielę. Ich zwycięzca, komik Wołodymyr Zełenski, otrzymał 73,22 proc. poparcia.

Frekwencja wyborcza wyniosła 61,37 proc. Karty do głosowania wydano ponad 18,4 mln osób. Zgodnie z oficjalnymi danymi Ukraina ma ponad 42 mln mieszkańców.

Jak wybór Zełenskiego skomentował dr Ross? – To pokazuje, że ten cały układ mógł przegrać z taką osobą jak Wołodymyr Zełenski. Patrząc na jego role, nie można nie zaprzeczyć, że jest inteligentny. Zobaczymy jak sobie poradzi z prawdziwym rządzeniem.

Politolog podkreślił, że nie można deprecjonować wkładu Poroszenki w zachowaniu spokoju na Ukrainie. – Zrobił tyle, ile się dało w sprawie rosyjskiej agresji na Ukrainę. Jednocześnie dr Ross przypomniał o ekspansyjnych planach Rosji. – Rosja nie chce poprawy sytuacji z Ukrainą, chce ją rzucić na kolana.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - RABIEJ I 4 STREFY RELAKSU ORAZ MAŁA EMI I FARMA TROLLI. CO SIĘ DZIEJE?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze