Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Donald Trump Człowiekiem Roku tygodnika „Time”

MD 9:15 9 grudnia 2016
Telewizja Republika
Prezydent-elekt Stanów Zjednoczonych, Donald Trump, został przez amerykański tygodnik „Time” uznany za człowieka roku. To przyznawany przez gazetę od ponad 90 lat tytuł dla osoby, która zdaniem magazynu miała największy wpływ na wydarzenia na świecie.

Amerykański magazyn „Time” po raz 90. przyznał tytuł Człowieka Roku. To tytuł zarezerwowany dla osoby, która zdaniem gazety miała w danym roku największy wpływ na to, co działo się na świecie. W tym roku trafił on do prezydenta-elekta USA, Donalda Trumpa.

Reporterzy „Time'a” nazwali Trumpa prezydentem Stanów Podzielonych Ameryki. - Trudno się spierać, że ktokolwiek miał większy wpływ na wydarzenia tego roku niż Trump. Czy to wpływ dobry czy zły, to wyzwanie przed jakim stanie prezydent. Kraj wyszedł bowiem z tych wyborów bardziej podzielony, niż z którychkolwiek innych – stwierdziła Nancy Gibbs, redaktor naczelna magazynu.

„Dla tych, którzy wierzą, że to zmiana na dobre, zwycięstwo Trumpa jest długo oczekiwaną naganą wobec aroganckiej i kopanej na własnych pozycjach klasy rządzącej (…) Dla wyznawców przynosi zmianę: szeroką, głęboką, historyczną. W przeciwnikach budzi lęk zarówno to, co on może zrobić, jak też, co może zostać zrobione w jego imieniu” - czytamy w uzasadnieniu wyboru.

Źródło: Time, tvp.info

Wczytuję ocenę...


ZAMACH NA CHRZEŚCIJAN W SRI LANCE TO NAJWIĘKSZA ZBRODNIA - CZARNECKI, ŻÓŁTANIECKI, KANIA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze