Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Do Warty wpadł samochód. Dwie osoby nie żyją

M.N. 12:29 23 listopada 2017
pixabay.com
Samochód osobowy wpadł do rzeki Warta w Kostrzynie nad Odrą w Lubuskiem. Całą sytuację widzieli świadkowie, którzy wezwali pomoc. Nurkowie zobaczyli w nim ciała dwóch osób – poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp. Bartłomiej Mądry.

- Zostaliśmy zawiadomieni około godziny 8:00 rano. Natychmiast na miejsce zostały wysłane zastępy państwowej i ochotniczej straży pożarnej z łodziami ratunkowymi - powiedział polsatnews.pl kpt. Dariusz Szymura, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim.

- Jest informacja z ostatniej chwili, że w jednym z wcześniej wytypowanych miejsc w rzece został zlokalizowany samochód. Prawdopodobnie w środku są ludzie - powiedział kpt. Szymura.

Akcję poszukiwawczą utrudniał wysoki poziom Warty i silny nurt rzeki. Na miejscu strażacy używali łodzi z sonarami. Płetwonurkowie nie mogą wydobyć ciał pod wodą. Akcję utrudnia słaba przejrzystość wody i silny nurt. Z tego powodu nie można także dokładnie obejrzeć wnętrza auta.

Źródło: polsatnews.pl, rmf24.pl

Wczytuję ocenę...


PROGRAM "7X24" (9.12) - DLACZEGO NIEMCY TRAKTUJĄ POLSKĘ JAKO KRAJ II KATEGORII ?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze