Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Daniel-Andre Tande ma problemy zdrowotne

AS 17:27 7 lutego 2018
wikimedia.org
Jeden z głównych faworytów do olimpijskiego medalu - Daniel-Andre Tande ma problemy zdrowotne. Zawodnik cierpi na zapalenie zęba i z tego powodu opuścił pierwsze treningi.

Zawodnik problemów miał nabawić się jeszcze w Willingen, gdzie odbywały się ostatnie zawody Pucharu Świata przed Olimpiadą. Sprawę skomentowała doktor Mona Kjedsberg - Już podczas podróży z Willingen pojawił się u niego problem z zębem. Ostatnio w to wszystko wdała się jeszcze infekcja i teraz zawodnik przyjmuje antybiotyki. Oczekujemy, że będzie gotowy na czwartkowe kwalifikacje.

Z optymizmem do sytuacji podchodzi szkoleniowiec Norwegii - Alexander Stoeckl. - Nie sądzę, żeby to miało wpływ na jego dyspozycję. Problemy związane z gardłem, czy jamą ustną nie są tak znaczące dla skoczków. (...) To byłoby gorsze na przykład dla zawodnika uprawiającego biegi narciarskie. Daniel otrzymał leki, od jutra powinno być lepiej, a w sobotę nie powinno być już żadnych problemów.

W skład norweskiej ekipy wchodzą: Daniel-Andre Tande, Johann Andre Forfang, Robert Johansson, Andreas Stjernen i Anders Fannemel. Przed kwalifikacjami trener będzie musiał zrezygnować z jednego z zawodników. Pozycja mistrza świata w lotach wydaje się być jednak niezagrożona.

Źródło: wp.sportowefakty, Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC. 89) - NIEMCY OD TRZECH LAT ATAKUJĄ POLSKĘ. NADSZEDŁ CZAS ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze