Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarnecki: Bardzo się cieszę, że politycy którzy nas atakowali, ponieśli ciężkie porażki w swoich krajach

M.N. 7:55 27 września 2017
Telewizja Republika
– Po wyborach do Bundestagu, zacznie się debata o założeniach na przyszłość Europy. Myślę, że pani Merkel skupi się mimo wszystko na polityce wewnętrznej, ponieważ wyniki jej partii są bardzo niskie – powiedział dla Telewizji Republiki Ryszard Czarnecki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego (PiS).

– Po wyborach do Bundestagu, zacznie się debata o założeniach na przyszłość Europy. Myślę, że pani Merkel skupi się mimo wszystko na polityce wewnętrznej, ponieważ wyniki jej partii są bardzo niskie. Relacje między CDU, a CSU są złe. CSU straciła „rosyjskich Niemców”. Nie wiadomo jaki będzie rząd w Niemczech. Bardzo się cieszę, że politycy którzy nas atakowali jak Martin Schulz ponieśli ciężkie porażki w swoich krajach – oświadczył.

– Pamiętamy wypowiedzi Merkel, gdy mówiła „islam jest częścią Niemiec”. Merkel starała się zbliżyć się do SPD i do zielonych. To przyklejanie się do innych partii, zabierając im mocne argumenty, dało jej zwycięstwo. Z całą pewnością Merkel musi pójść w prawo. Pani kanclerz nie chce się przyznać do błędu, jaki popełniła w związku z polityką migracyjną. Nie będzie imigrantów spoza Europy w Polsce! To, że Platforma Obywatelska mówi, że zawsze byli przeciw imigrantom to czysty kabaret! Oni zgodzili się na przyjęcie nie 7, a 12 tys. uchodźców – podkreślił.

– Co do wyborów w Austrii trzeba zwrócić uwagę, że możemy mieć najmłodszego premiera w Europie. Partia tego młodego kandydat mówi stanowcze NIE dla imigrantów. Kraje europejskie nie powinny generować problemu, powinni brać przykład z Polski – dodał Czarnecki. 


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT (R. GROMADZKI) - PIOTR SEMKA - Skala histerii wokół pani Hanny Zdanowskiej ma dla mnie cechy smutnej zagadki
Wczytuję komentarze...
Najnowsze