Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Crocsy i reklamówka z Biedronki? Gadowski punktuje Wałęsę za przewrotną kreację na pogrzebie G. Busha

am 16:55 6 grudnia 2018
youtube.com/@GadowskiTV
Lech Wałęsa założył na siebie koszulkę „Konstytucja”. Wydaje mi się, że entourage, w którym wystąpił, jest niepełny, ponieważ powinien mieć jeszcze klapki typu crocs i reklamówkę z Biedronki. Wtedy byłby na swoim miejscu i prezentowałby ten styl, który najbardziej pasuje do jego obecnych poczynań – mówił Witold Gadowski w "Komentarzu Tygodnia" opublikowanym w serwisie YouTube.

– Z Telewizji Publicznej właściwie wyrzucono Wojciecha Cejrowskiego. Jest on niezależnym twórcą, komentatorem. Nie jest ani moim przyjacielem, ani kolegą, ale musze stanąć w obronie wolności słowa. Telewizja jest publiczna. Jako taka powinna prezentować różne stanowiska, czasami emocjonalne i mocne. Tymczasem rządzący dziś TVP kasują dziś pana Cejrowskiego z powodu zachowań sprzecznych z polską racją stanu – szumnie brzmiące pustosłowie. Pan Cejrowski jest wolnym człowiekiem. Robi to, co uważa za słuszne. Ktoś chce to oglądać, ktoś zgadza się z jego poglądami, ktoś inny chce z nim polemizować – to rola mediów: przekazywanie różnych opinii. Mieliśmy poszerzyć okręg wolności, a dzieje się inaczej – podkreślił publicysta.

Tutaj przyszedł czas na refleksję dot. stroju, w  jakim były prezydent RP udał się na uroczystości pogrzebowe 41. prezydenta USA George’a Busha. 

– Wydaje mi się, że entourage, w którym wystąpił, jest niepełny, ponieważ powinien mieć jeszcze klapki typu crocs i reklamówkę z Biedronki. Pan prezydent Wałęsa udał się na uroczystości pogrzebowe prezydenta Busha, korzystając z gościnności pana prezydenta Andrzeja Dudy. Założył na siebie koszulkę "Konstytucja". Wydaje mi się, że entourage, w którym wystąpił, jest niepełny, ponieważ powinien mieć jeszcze klapki typu crocs i reklamówkę z Biedronki. Wtedy byłby na swoim miejscu i prezentowałby ten styl, który najbardziej pasuje do jego obecnych poczynań – wskazał Witold Gadowski.

 

Źródło: radiomaryja.pl, youtube.com

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - RABIEJ I 4 STREFY RELAKSU ORAZ MAŁA EMI I FARMA TROLLI. CO SIĘ DZIEJE?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze