Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ciało młodej kobiety znalezione w hotelowej chłodni!

M.N. 16:40 14 września 2017
pixabay.com
W weekend, młoda kobieta została znaleziona martwa w chłodni hotelowej na obrzeżach Chicago. Sprawa budzi wiele podejrzeń. Niektórzy spekulują, że władze nie przeprowadziły dochodzenia w sprawie zaginięcia, ponieważ dziewczyna była "czarna".

Policja poinformowała, że ​​kobieta, Kenneka Jenkins, 19 lat, uczestniczyła w imprezie w hotelu Crowne Plaza w wiosce Rosemont, w stanie Illinois, na północny zachód od Chicago, w piątek wieczorem. W sobotę została uznana za zaginioną. Ciało znaleziono w lodówce w niedzielny poranek. Przyczyna jej śmierci pozostaje niejasna.

Filmy z imprez były oglądane miliony razy w serwisach społecznościowych. Wiele osób korzystało z Twittera, Facebooka i innych platform, aby krytykować policję za zbyt wolne działania. Niektórzy spekulują, że władze nie przeprowadziły dochodzenia w sprawie zaniku Jenkinsa, ponieważ była czarna.

W internecie krąży wiele klipów z imprezy. Słaba jakość dźwięku i mnóstwo pogawędek sprawiają, że rozmowy są trudne do zrozumienia, ale niektórzy widzowie twierdzili, że słyszą osoby mówiące o gwałtach i morderstwach.

"Jest dosłownie dziesiątki teorii spiskowych i niezliczone osoby, które próbują rozwiązać sprawę, co się tam stało" - powiedział Gary Mack, rzecznik wioski Rosemont, w wywiadzie telefonicznym. Matka Jenkinsa, Tereasa Martin, powiedziała publicznie, że policja zbyt późno zareagowała po zniknięciu córki.

Chłodziarko-zamrażarka, w której znaleziono Jenkins, znajdowała się w wolnej części hotelu - poinformował Chicago Sun-Times. Detektyw Joe Balogh, rzecznik policji w Rosemont, powiedział w wywiadzie telefonicznym, że nie może podzielić się informacjami o sprawie, ponieważ śledztwo trwa.

"Nasi detektywi aktywnie pracują nad rozmową ze wszystkimi osobami, które były zaangażowane w tę noc", powiedział, dodając, że wszystkie istotne materiały z mediów społecznych zostały również poddane przeglądowi.

Policja sprawdza również filmy nadzoru z hotelu Crowne Plaza i oczekuje na wyniki raportu o toksyczności dziewczyny, która jest prowadzona przez biuro lekarskie hrabstwa Cook. Rzeczniczka urzędu stwierdziła, że ​​określenie przyczyny śmierci może potrwać kilka tygodni.

 

Źródło: nytimes.com

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - RABIEJ I 4 STREFY RELAKSU ORAZ MAŁA EMI I FARMA TROLLI. CO SIĘ DZIEJE?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze