Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Chamstwo Sikorskiego! Kpi ze śmierci 96 osób! Najwyższy czas by zniknął ten "człowiek" z przestrzeni publicznej

sm 9:51 24 czerwca 2018
Wyższe wykształcenie niestety nie idzie w parze z inteligencją, dobrym wychowaniem czy zwykłą przyzwoitością. Przykładem tego jest Radosław Sikorski, ideolog antypolski, napastliwie chamsko i szpetnie zachowujący się "człowiek". Tym razem publicznie na swoim Twitterze wykpił Lecha Kaczyńskiego i 95 osób, które zginęły w katastrofie smoleńskiej.

Zaczęło się od wpisu kolejnego chama Waldemara Kuczyńskiego, który napisał:

"Mam nadzieję, że to ponury żart nazwanie szkoły orląt w Dęblinie im. Lecha Kaczyńskiego, współpracy śmierci 96 osób. To byłoby bluźnierstwo najwyższego stopnia" - napisał. I oczywiście z błędem napisał Kuczyński, ale widać zrobił to specjalnie by uniknąć pozwów.

Na wpis zareagował właśnie Sikorski, który dodał krótko: "Zmieszczą się, śmiało". Jak wiemy "zmieścisz się, śmiało" to słowa przypisywane fałszywie generałowi Andrzejowi Błasikowi, Dowódcy Sił Powietrznych, którego komisja Millera wraz z całą PO chciało uczynić osobą odpowiedzialną za katastrofę smoleńską. Nie udało się, więc zostaje tylko chamstwo i ubliżanie. 

Sikorski to postać, która powinna raz na zawsze zniknąć z polskiej sceny polityczno-społecznej. Takich chamideł nie powinno w ogóle być!

 

 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - BIEDROŃ CHCE WPROWADZIĆ 54 PŁCIE A SCHEURING-WIELGUS W OPARACH SIARKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze