Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...UWAGA! Nie chcesz się truć, nie jedz tych rzeczy
Poruszający list do Natalii Przybysz, od kobiety, która straciła dziecko
Jürgen Roth: Zlecenie dotyczące przeprowadzenia zamachu na Tu-154 pochodziło bezpośrednio od [funkcja zaczerniona] T. [nazwisko wysokiej rangi polskiego polityka]
Wczytuję dane...

Cejrowski do przewodniczącego KRRiTV: Panie Dworak, czy był pan kapusiem?

mg 11:33 5 listopada 2014
telewizja republika
Pytam po raz kolejny: Dworak, szefie KRRiT, pytałem Cię trzy razy na piśmie, czy byłeś kapusiem. Zawsze mi odpowiadasz rękami swoich pracowników, że złożyłeś odpowiednie oświadczenie lustracyjne. Ale ja nie o to pytam, pytam czy byłeś kapusiem? – dociekał na antenie Telewizji Republika Wojciech Cejrowski.

– Problem polega na tym, że oni nie chcą i nie muszą odpowiadać na nasze pytania. Oni dzierżą władzę, a my próbujemy odzyskać niepodległość – stwierdził podróżnik. – Mogą nas lekceważyć i robią to – dodał.

Odniósł się również do najnowszego spotu emitowanego przez TVP, którego zadaniem jest szerzenie tolerancji do osób homoseksualnych.

– Jakiś pederasta zrobi spot, a drugi pederasta dostanie forsę z funduszy na jego wyemitowanie – mówił. – To środowisko zboczeńców reprezentujących wartości antychrześcijańskie i antycywilizacyjne – dodał. – Jeżeli telewizja publiczna robi taką kampanię to znaczy, że jest tam takie lobby, które to dopuszcza – stwierdził.

Podkreślił również, że nie ma nic złego w tym, że nie wspiera się tego typu projektów, nawet, jeżeli zostanie się przy tym wyzwanym od „uwstecznionych”. – Czy w demokracji nie mogę być uwsteczniony, czy nie powinniśmy bronić uwstecznionych? – zastanawiał się.

Cejrowski podkreślał, że dyskusja ze środowiskiem Telewizji Polskiej jest bezcelowa, ponieważ są to struktury przesiąknięte „resortowymi dziećmi”.

– W TVP siedzą same resortowe dzieci. Po co w ogóle z nimi rozmawiać? Oni są kulawi moralnie i to nawet nie musi być ich wina, zostali wychowani bez pewnych wartości i w związku z tym nie mają aparatu moralnego wynoszonego z domu. Nie potrafią rozpoznać, co jest dobre, a co złe – uznał.

Cejrowski: Faceci, którzy mieszali w brudnym kotle nie będą upamiętniać ofiar katastrofy smoleńskiej

– Nie zauważyłem, żeby ktoś upamiętniał ofiary katastrofy smoleńskiej – mówił Wojciech Cejrowski. – Oczekuje pani, że faceci, którzy mieszali w tym brudnym kotle zaczną teraz upamiętniać ofiary – dopytywał prowadzącą program Katarzynę Gójską-Hejke. – Kto to ma zrobić: Komuruski, Zdradek, czy kłamczucha Kopacz? – zastanawiał się.

Cejrowski zaznaczył również, że nie uwierzy w dobrą wolę prezydenta, do momentu, kiedy pomnik poświęcony pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej naprawdę powstanie. – „Po owocach ich poznacie”, na razie nie oceniam gdybalstwa – stwierdził.

Zdaniem podróżnika, pomnik powinien stanąć, tam gdzie był krzyż, „tam, gdzie sikali na znicze, tam gdzie Komorowski powinien zajechać od przodu i złożyć wieniec, ale zabrakło mu męskiej podstawy”.

– To są tchórzyki i kurdupelki, karły moralne i intelektualne – skwitował postawę rządzących, którzy próbują zatuszować sprawę Smoleńska.

Założył jednak, że taki był Boży plan, żebyśmy musieli trochę poczekać na ujawnienie prawdy. –  Może to ma być droga przez sekwencję cierpień, jak w przypadku Katynia. To Pan Bóg rządzi w tych sprawach – powiedział.

Stwierdził również, że z niecierpliwością czeka na „ostatni akord” w tej sprawie. – Na przykład Donald Tusk w więzieniu – to byłby dla mnie końcowy akord – uznał.  


Źródło: telewizja republika

Komentarz

Tak się dzieje, jak ludzie kombinują

Lorem ipsum

Joanna z WarszawyWczytuję ocenę...

Literatura na trzeźwo odc. 10 (2016) - O blaskach i cieniach bycia tłumaczem

Wczytuję komentarze...