Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Burzliwe emocje, konflikty i brak zrozumienia po głosowaniu. Scheuring-Wielgus jak zwykle w świetle jupiterów

am 10:45 11 stycznia 2018
ratujmykobiety.org.pl, twitter.com
Podczas czwartkowego posiedzenia klubu Nowoczesnej, posłowie Paulina Hennig-Kloska, Adam Szłapka oraz Joanna Scheuring-Wielgus zagrozili odejściem z partii. Chodzi o haniebną, w ich mniemaniu, postawę klubowych kolegów, którzy nie stawili się na wczorajszym głosowaniu nad projektami. Czy to rychły koniec środowisk opozycyjnych?

W środę odbyło się głosowanie nad projektami "Ratujmy Kobiety 2017" oraz "#ZatrzymajAborcję". Sejm, większością głosów zadecydował, że ten pierwsze nie będzie dalej procedowany. Podczas wczorajszych głosowań, udziału nie wzięło dziesięciu posłów Nowoczesnej; są to: Adam Cyrański, Barbara Dolniak, Paweł Kobyliński, Jerzy Meysztowicz, Mirosław Pampuch, Marek Ruciński, Marek Sowa, Elżbieta Stępień, Krzysztof Truskolaski i Kornelia Wróblewska.

Pytana dziś Scheuring-Wielgus o przyszłosć w Nowoczesnej odpowiedziała, że nie podejmie żadnej decyzji pod wpływem emocji. – Te emocje mną targają od wczoraj, zobaczymy - uskarżała się posłanka Nowoczesnej.

 

Niemałe zamieszanie wybuchło wśród opozycji.

 

Do sytuacji zdążyła się odnieść też przewodnicząca Nowoczesnej, Katarzyna Lubnauer.

– To błąd, że część posłów Nowoczesnej nie wzięła udziału w głosowaniu nad projektem. Będę rozmawiała z posłami, którzy nie wzięli udziału w głosowaniu - stwierdziła.

Jak rysuje się przyszłość Nowoczesnej i innych obozów totalnej opozycyji? W ostatnim czasie konflikty rodzą konflikty. Skąd te burzliwe emocje? Być może chodzi o brak merytorycznego podejścia...

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


PROGRAM "7X24" (9.12) - DLACZEGO NIEMCY TRAKTUJĄ POLSKĘ JAKO KRAJ II KATEGORII ?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze