Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Bosak: Dziś Winnicki poinformuje, że opuszcza klub Kukiz'15. Rozmawiamy z tymi, którzy chcą zostać

mg 12:56 26 kwietnia 2016
TELEWIZJA REPUBLIKA
– W tę sobotę Rada Polityczna Ruchu Narodowego uzgodniła, że kończymy współpracę polityczną z ruchem Pawła Kukiza. To, z czym jest problem, to delegacja parlamentarna, tych kilka osób, które wprowadziliśmy do Sejmu, z których część chce zostać w Kukiz'15. Jak duża to część, to się jeszcze przekonamy, bo staramy się z nimi rozmawiać. Dziś pierwsze posiedzenie klubu Kukiz'15, w którym weźmie udział Robert Winnicki, dziękując za współpracę i informując kolegów, że rezygnuje z klubu – mówił w Telewizji Republika Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego.

– Przed Ruchem Narodowym widzę świetlaną przyszłość. Nasze poglądy trafiają na coraz lepszy oddźwięk społeczny – przekonywał. 

Rada Polityczna Ruchu Narodowego zebrała się w sobotę 23. kwietnia, aby zadecydować o dalszych działaniach swoich przedstawicieli funkcjonujących w Sejmie w ramach klubu Kukiz'15. Na konferencji prasowej poinformowali o ustaleniach, jakie zapadły podczas spotkania. – Dalsze działanie w klubie Kukiz'15 uniemożliwiają realizację naszych idei. Rada Polityczna Ruchu Narodowego rekomenduje utworzenie koła narodowego w Sejmie RP – poinformowali przedstawiciele Ruchu Narodowego.


Źródło: telewizja republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (odc. 121/1) - DOROTA KANIA UJAWNIA SENSACYJNE NAGRANIA ROZMÓW WAŁĘSY Z MILICJANTAMI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze