Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Boniek: Selekcjoner Adam Nawałka przestanie prowadzić naszą reprezentację

AS 12:13 3 lipca 2018
Telewizja Republika
– Chciałbym wam zakomunikować, że selekcjoner Adam Nawałka przestanie prowadzić naszą reprezentację. Życzę Adamowi w przyszłości jak największych sukcesów - oświadczył Zbigniew Boniek w trakcie konferencji prasowej na Stadionie Narodowym.

– Jeżeli chodzi o nasz mundial to mimo, że wszyscy razem staraliśmy się zrobić co najlepsze (...) okazało się, że te mistrzostwa nie do końca nam piłkarsko wyszły. Jak doskonale wiecie potem jest czas analizy. Długo o tym rozmawialiśmy z Adamem - zaczął Zbigniew Boniek. 

– Wydaje mi się, że jako znajomi, przyjaciele musielibyśmy w tym samym gronie stawić czoła wielu problemom. Na pewno reprezentacja wymaga kilku korekt, trzeba podejść do tego z nowym entuzjazmem - powiedział prezes PZPN. 

– Zdecydowaliśmy o tym, że do 30 lipca Adam Nawałka jest trenerem reprezentacji Polski. Natomiast po 30 lipca będziemy szukali nowego selekcjonera - oświadczył. 

– Myśmy nie polegli w sposób, jaki przyniósłby nam szczególny zaszczyt. Muszę powiedzieć jako prezes i jako człowiek, który gdzieś tam z góry zarządzał - uważam, byśmy popełnili jakieś kluczowe błędy - podkreślił Boniek. 

– Chciałbym wam zakomunikować, że selekcjoner Adam Nawałka przestanie prowadzić naszą reprezentację. Życzę Adamowi w przyszłości jak największych sukcesów - powiedział prezes PZPN. 

– Czasami są wielkie sukcesy, czasami wielkie porażki. Wydaję mi się, że po mistrzostwach świata musimy to wszystko przemyśleć i od września ruszyć do dalszej pracy - dodał. 

– Chciałem Adamowi bardzo serdecznie podziękować. Był to pięcioletni okres pracy, bardzo wydolny. Mieliśmy wiele projektów, wiele planów. Co dwa lata jeździliśmy na wielkie imprezy i za dwa lata też chcemy jechać na mistrzostwa europy - podkreślił Zbigniew Boniek.  

– Będziemy mieli czas, żeby o tym wszystkim pomyśleć - podsumował. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC. 89) - NIEMCY OD TRZECH LAT ATAKUJĄ POLSKĘ. NADSZEDŁ CZAS ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze