Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Bochenek: Wotum nieufności to ubieganie się o fotel szefa opozycji

MAD 16:43 20 marca 2017
Twitter/Kancelaria Premiera
- Jeżeli w jakikolwiek sposób mam to komentować, to przede wszystkim określiłbym to wotum nieufności jako konstruktywne ubieganie się o fotel szefa opozycji. Bo to ewidentna rywalizacji między politykami PO i Nowoczesnej, kto jest ważniejszy – powiedział dziś podczas briefingu prasowego rzecznik rządu, Rafał Bochenek.

Dziś podczas spotkania z dziennikarzami Rafał Bochenek poinformował, że rząd jutro przyjmie ramowe stanowisko strony polskiej w związku z negocjacjami Wielkiej Brytanii z Unią dotyczącymi Brexitu. Ponadto odniósł się również do kwestii wniosku o wotum nieufności dla rządu Beaty Szydło.

- Jeżeli w jakikolwiek sposób mam to komentować, to przede wszystkim określiłbym to wotum nieufności jako konstruktywne ubieganie się o fotel szefa opozycji. Bo to ewidentna rywalizacja między politykami PO i Nowoczesnej, kto jest ważniejszy, kto będzie stał na czele polskiej opozycji. To awantura pomiędzy tymi ugrupowaniami, która odbywa się już od wielu miesięcy. Niby chcą razem współpracować, kuluarowo się kłócą, nic nowego – dodał rzecznik rządu.

Bochenek poinformował, że w piątek Beata Szydło uda się do Rzymu na szczyt Rady Europejskiej. Tego dnia spotka się tam również z papieżem Franciszkiem.

 

Źródło: Twitter, 300polityka.plWczytuję ocenę...
OTWARTYM TEKSTEM - odc. 120/2 - IRENEUSZ KACZMAREK - DIAGNOZA JEST JASNA: JESTEŚMY NA WOJNĘ!

Wczytuję komentarze...
Najnowsze