Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Błaszczak: Zrobimy wszystko, by ranni policjanci jak najszybciej wrócili do służby

M.N. 15:21 4 grudnia 2017
Wikimedia Commons
– Zrobimy wszystko żeby policjanci ranni w strzelaninie jak najszybciej wrócili do służby - poinformował szef MSWiA Mariusz Błaszczak, który w poniedziałek odwiedził jednego z policjantów rannych w strzelaninie koło Wrocławia.

Minister odwiedził w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu antyterrorystę rannego w strzelaninie w Wiszni Małej. Błaszczak poinformował dziennikarzy, że rozmawiał telefonicznie z drugim policjantem, który jest w szpitalu w Poznaniu. – Obaj są pod troskliwą opieką lekarzy – zaznaczył.

– Usłyszałem od policjantów, że są zdeterminowani do tego, żeby wrócić do służby. Podziękowałem obu policjantom za ich postawę. To jest niezwykle ważne. Oni zrobili, co trzeba. Ten bandyta był bezwzględny. Trzeba pamiętać o zagrożeniu, jakie stanowił dla zwykłych ludzi. Cała grupa realizacyjna zachowała się właściwie - powiedział Błaszczak.

W nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Wisznia Mała policjant został śmiertelnie postrzelony, a trzech zostało rannych, podczas próby włamania przez napastników do bankomatu. Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych.

Źródło: Telewizja Republika, media

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - ŚMIERĆ PAWŁA ADAMOWICZA TO OKAZJA DO OKŁADANIA SIĘ DESKAMI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze