Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Bielan: Do kompromisu z prezydentem nie jest blisko

pmb 15:57 18 października 2017
Telewizja Republika
– Jestem z natury optymistą, chociaż w tej sprawie nie jestem pewny, czy uda się osiągnąć kompromis już w piątek – powiedział wicemarszałek Senatu, Adam Bielan.

– Na piątkowym spotkaniu świat się nie kończy. Będziemy być może rozmawiać dalej - stwierdził Bielan. – Liczyłem na to, że parlament zacznie procedować nad tymi ustawami już w przyszłym tygodniu, ale w tej chwili nie jestem tego pewien – dodał, podkreślając, że "jest mało czasu, a wciąż nie ma porozumienia".

Adam Bielan został również zapytany czy Prawo i Sprawiedliwość może odłożyć reformę sądownictwa. Polityk Polski Razem nie zanegował takiego wyjścia: – To nie jest wykluczone. Mówił o tym pan prezes Kaczyński, natomiast liczę na to, że dojdzie do kompromisu, pan prezydent zaakceptuje nasze propozycje i że ta reforma, na którą czekają miliony Polaków - wyborców zarówno Zjednoczonej Prawicy, jak i pana prezydenta - zostanie wdrożona.

Źródło: onet.plWczytuję ocenę...
OTWARTYM TEKSTEM - odc.107/1 - Elżbieta Rybarska: Zostali zabici, spaleni,a następnie zmieleni młynkiem, którym mieli się paszę dla świń

Wczytuję komentarze...
Najnowsze