Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Bezczelne „życzenia” Owsiaka dla Krystyny Pawłowicz

16:03 5 sierpnia 2017
Fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
„Niech pani spróbuje jednej rzeczy – seksu. (…) Poczuje pani motyle w brzuchu, rozluźnione plecy, wiatr we włosach, a może przez to w głowie też się poukłada” - takie oto „życzenia” poseł Krystynie Pawłowicz złożył na Festiwalu Woodstock Jerzy Owsiak. „Publiczne poniżanie starszej kobiety insynuacjami o rzekomym niewyżyciu seksualnym jest samo w sobie skrajnie obrzydliwe” - komentował wypowiedź Owsiaka publicysta Rafał Ziemkiewicz.

O sprawie „życzeń” Owsiaka informuje portal wp.pl, zamieszczając fragment nagrania z trwającego obecnie Festiwalu Woodstock. Podczas swojego krótkiego wystąpienia, Owsiak miał przypomnieć słowa posłanki Krystyny Pawłowicz ze stycznia 2014 r., gdy mówiła ona, że „na Woodstocku dochodzi do szczucia na Kościół. Ci ludzie prezentują wartości satanistyczne”. Prezes WOŚP stwierdził, że receptą na „satanistyczne skojarzenia” jest seks.

„Niech pani spróbuje jednej rzeczy – seksu. (…) Poczuje pani motyle w brzuchu, rozluźnione plecy, wiatr we włosach, a może przez to w głowie też się poukłada” - takie oto „rady” skierował do poseł Pawłowicz Owsiak.

Wypowiedź prezesa WOŚP spotkała się z falą nieprzychylnych komentarzy m.in. ze strony publicystów. 

Wyrazisty komentarz wystosował Rafał Ziemkiewicz, pisząc że „publiczne poniżanie starszej kobiety insynuacjami o rzekomym niewyżyciu seksualnym jest samo w sobie skrajnie obrzydliwe”.

„Jak to fajnie, że 'Jurek' pozostanie takim eleganckim i godnym podziwu europejczykiem dla różnych 'dziewuch', pań drańskich i innych feminazistek, które doznawały spazmów oburzenia 'nieopisane chamstwo' jakim było umieszczenie na TT zdjęcia modelki w luksusowej czarnej bieliźnie” - pisze Ziemkiewicz.  

Źródło: wp.pl, Facebook, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC.59) - CAŁA PRAWDA O SZCZYCIE NATO
Wczytuję komentarze...
Najnowsze