Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Będzie okrągły stół z nauczycielami? Konkretna zapowiedź premiera Morawieckiego

AS 11:41 16 kwietnia 2019
Telewizja Republika
– Chciałbym to pojutrze, w czwartek już ogłosić w kształcie bardzo konkretnym i prawdopodobnie w przyszłą środę lub w czwartek lub piątek, w tych terminach, czyli za około tydzień z malutkim kawałkiem byśmy chcieli organizować pierwszą sesję okrągłego stołu - powiedział premier Mateusz Morawiecki na GPW.

Premier wypowiedział się na temat okrągłego stołu z nauczycielami – Właśnie teraz pracujemy nad tym, żeby w czwartek zaproponować konkretną formułę. Przede wszystkim chcemy, żeby w obiektywny sposób były wyłonione reprezentacje organizacji, które zajmują się edukacją, tzw. organizacji pozarządowych i reprezentacja rodziców  – powiedział. 

– Mamy oczywiście już wypracowane zasady zapraszania i związkowców, bo wiadomo, że związkowcy są tym bardzo zainteresowani, ale też pedagodzy, wychowawcy, nauczyciele, rodzice i organizacje pozarządowe. TaF– dodał Mateusz Morawiecki. 

– Chciałbym to pojutrze, w czwartek już ogłosić w kształcie bardzo konkretnym i prawdopodobnie w przyszłą środę lub w czwartek lub piątek, w tych terminach, czyli za około tydzień z malutkim kawałkiem byśmy chcieli organizować pierwszą sesję okrągłego stołu - dodał szef polskiego rządu. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC.106) - OTO DLACZEGO ZAKUP F-35 ROZZŁOŚCIŁ ROSYJSKĄ AGENTURĘ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze