Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Będzie historyczny transfer? Media: Wszystko możliwe

M.N. 21:24 27 lipca 2018
Facebook
Jak informuje telewizja "Sky Sports", Robert Lewandowski nie porzucił nadziei na opuszczenie Bayernu Monachium jeszcze w letnim oknie transferowym.

Kwestia możliwej zmiany barw klubowych przez "Lewego" rozgrzewała media przez kilka miesięcy. Wygasł, kiedy Polak zaliczył mocno rozczarowujący występ w mistrzostwach świata i znalazł się pod ostrzałem niemieckich mediów. Choć swego czasu mówiło się o zainteresowaniu wielu klubów, wśród których wymieniało się między innymi Paris Saint-Germain, Manchester United czy wymarzony przez snajpera Real Madryt wydawało się, iż do żadnego transferu ostatecznie nie dojdzie.

Telewizja "Sky Sports" informuje jednak, że Lewandowski nie porzucił planów zmiany pracodawcy. Po zakończeniu tournee Bayernu po Stanach Zjednoczonych Polak ma odbyć na ten temat rozmowę z trenerem Niko Kovaciem. Szkoleniowiec z pewnością nie będzie przychylnie nastawiony do odejścia zawodnika - już w trakcie swojej oficjalnej prezentacji zapowiedział bowiem, że jest on dla niego kluczowym ogniwem drużyny i liczy, iż w niej zostanie.

"Lewy" w ekipie mistrza Niemiec występuje od 2014 roku. W jej barwach wywalczył cztery tytuły mistrza Niemiec oraz puchar tego kraju. Jego niespełnionym wciąż marzeniem pozostaje triumf w Lidze Mistrzów.

Źródło: onet.pl

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC. 89) - NIEMCY OD TRZECH LAT ATAKUJĄ POLSKĘ. NADSZEDŁ CZAS ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze