Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Awantura na pokładzie samolotu! Mężczyzna miał opuścić pokład w kajdankach... ZOBACZ SZOKUJĄCE WIDEO

EmaPob 12:20 13 września 2017
Screen YouTube
Linie lotnicze Ryanair od jakiegoś czasu przeżywają plagę pijanych pasażerów, którzy na pokładzie samolotu wszczynają awantury. Nieprzyjemny incydent, który został zamieszczony w sieci miał miejsce podczas lotu z Hiszpanii do Londynu. Pijany turysta śpiewał, krzyczał i wykłócał się z załogą, która w końcu powiadomiła policję. Mężczyzna miał opuścić pokład w kajdankach tuż po wylądowaniu. Policjantów wyprzedził jeden z pasażerów, który jednym sprawnym chwytem obezwładnił awanturnika. Mężczyzna został okrzyknięty "bohaterem".

Awantura miała miejsce dwugodzinnego lotu z Girony do Londynu. Jeden z pasażerów zdecydowanie przesadził z alkoholem i zaczął uprzykrzać podróż załodze oraz innym pasażerom. Turysta śpiewał, krzyczał i wykłócał się z personelem. Doszło do szarpaniny i przepychanek. Personel musiał powiadomić policję.

Sytuację uratował jeden z pasażerów samolotu. Pijacki wybryk tak bardzo zdenerwował jednego z pasażerów, że postanowił położyć mu kres jeszcze przed przybyciem policji. Mężczyzna poderwał się ze swojego fotela i jednym sprawnym chwytem za szyję obezwładnił pijanego turystę. Po całym zajściu został okrzyknięty bohaterem! 

ZOBACZ WIDEO: 

Źródło: Youtube.com, fakt.pl

Wczytuję ocenę...


(W PUNKT) - DR JERZY TARGALSKI - SPOTKANIE TRUMP-PUTIN TO BYŁ TEATR BEZ KONKRETÓW
Wczytuję komentarze...
Najnowsze