Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Andruszkiewicz ma pomysł dla zatrzymanych KODziarzy: Prace społeczne, zamiatanie ulic...

pmb 14:05 21 lipca 2018
Adam Andruszkiewicz (Wolni i Solidarni)Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Punkt Widzenia TV
„Zatrzymani zadymiarze spod Sejmu nie powinni sobie odpoczywać w celach - należy szybko ich wdrożyć do prac społecznych, takich jak zamiatanie ulic. Dziś w Warszawie często brakuje rąk do prostych prac. Niech wykażą się podobną energią, jak pod Sejmem, sprzątając polskie miasta!” – napisał na Twitterze Adam Andruszkiewicz (Wolni i Solidarni).

„Zatrzymani zadymiarze spod Sejmu nie powinni sobie odpoczywać w celach - należy szybko ich wdrożyć do prac społecznych, takich jak zamiatanie ulic. Dziś w Warszawie często brakuje rąk do prostych prac. Niech wykażą się podobną energią, jak pod Sejmem, sprzątając polskie miasta!”

– napisał na Twitterze Adam Andruszkiewicz (Wolni i Solidarni).

Policja poinformowała dzisiaj: „Wczoraj w związku ze zgromadzeniem pod Sejmem zatrzymano najbardziej agresywnych protestujących. Do aresztu policyjnego trafiło czterech zatrzymanych. Czynności prowadzone są w kierunku naruszenia nietykalności policjantów. Podczas działań rannych zostało dwóch policjantów”.

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


ELI BARBUR (TELAWIW ONLINE) - Dezorientacja w sporze Warszawa-Tel Awiw na rękę Moskwie? "To jakieś szaleństwo izraelskiej władzy!"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze